NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

Carl Stahl - Jištění osob proti pádu
 

 

kategorie výrobků CAPITAL SAFETY:


Postroje
Systémy k záchranným akcím
Vakuové jisticí prostředky
Servis a revize
Záchytná lana
Mobilní systémy
 
Vertikální systémy
Záchytné samonavíjecí systémy
Kotvicí prvky
Horizontální systémy
 

Bezpečné Jištění osob proti pádu od společnosti Carl Stahl

 
Capital Safety spojuje technické zkušenosti se zaujetím pro rozvoj výrobků nejvyšší kvality s cílem zajistit minimální riziko a maximální bezpečnost při výškových pracích. Capital Safety představuje tři světové značky výrobků pro bezpečnou práci ve výškách: DBI-SALA®, PROTECTA® a UNILINE®, které těží z více než 65 let zkušeností v oblasti ochrany proti pádu.

Maximální ochrana proti pádu
DBI-SALA®, to je spojení vynikající kvality s pokrokem, které naleznete v rozsáhlé řadě řešení pro ochranu proti pádu, určených k bezpečné, efektivní a pohodlné práci ve výškách. Jednička v oblasti ochrany proti pádu uplatňovaná ve všech pracovních podmínkách.

Technicky dokonalé systémy zajišťující bezpečnou práci ve výškách
Značka Uniline® je považována za výrobce technicky nejvyspělejších výrobků v oblasti systémů ochrany proti pádu určených k permanentní instalaci. Svým zákazníkům nabízí místní podporu a instalaci produktů s cílem plnit jejich požadavky na zvýšenou bezpečnost.

Ochrana proti pádu, které důvěřujeme již více než 50 let
S více než padesátiletou zkušeností je Protecta® zárukou v oblasti ochrany proti pádu. Na její výrobky se můžete spolehnout vždy a ve všech situacích.
 

 
zertifikat

zertifikat