NewsletterFacebookLinked inFacebookYou Tube
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou Tube
Architektura

CAPITAL SAFETY - BEZPEČNÉ JIŠTĚNÍ OSOB PROTI PÁDU OD CARL STAHL
 

Capital Safety spojuje technické zkušenosti se zaujetím pro rozvoj výrobků nejvyšší kvality s cílem zajistit minimální riziko a maximální bezpečnost při výškových pracích. Sortiment Capital Safety v Carl Stahl doplňujeme o zkušeností získané dekádami podpory firem v oblasti jištění osob při práci ve výškách. Pomůžeme Vám od projektu až po školení a revize.

 
 

kategorie výrobků:


Postroje
Systémy k záchranným akcím
Vakuové jisticí prostředky
Servis a revize
Záchytná lana
Mobilní systémy
 
Vertikální systémy
Záchytné samonavíjecí systémy
Kotvicí prvky
Horizontální systémy
 
 
Capital Safety představuje tři světové značky výrobků pro bezpečnou práci ve výškách: DBI-SALA®, PROTECTA® a UNILINE®, které těží z více než 65 let zkušeností v oblasti ochrany proti pádu.

Maximální ochrana proti pádu
DBI-SALA®, to je spojení vynikající kvality s pokrokem, které naleznete v rozsáhlé řadě řešení pro ochranu proti pádu, určených k bezpečné, efektivní a pohodlné práci ve výškách. Jednička v oblasti ochrany proti pádu uplatňovaná ve všech pracovních podmínkách.

Technicky dokonalé systémy zajišťující bezpečnou práci ve výškách
Značka Uniline® je považována za výrobce technicky nejvyspělejších výrobků v oblasti systémů ochrany proti pádu určených k permanentní instalaci. Svým zákazníkům nabízí místní podporu a instalaci produktů s cílem plnit jejich požadavky na zvýšenou bezpečnost.

Ochrana proti pádu, které důvěřujeme již více než 50 let
S více než padesátiletou zkušeností je Protecta® zárukou v oblasti ochrany proti pádu. Na její výrobky se můžete spolehnout vždy a ve všech situacích.
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Pavel Žibrita
Obchodní ředitel divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
emailzibrita@carlstahl.cz
 
 
zertifikat
zertifikat

zertifikat