FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

KAYA SAFETY – BEZPEČNÉ JIŠTĚNÍ OSOB PROTI PÁDU OD CARL STAHL
 

Jsme hrdým distributorem značky KAYA SAFETY na českém a slovenském trhu. Kompletní sortiment pro stacionární i mobilní systémy doplňujeme o profesionální služby získané dekádami praxe v oblasti jištění osob při práci ve výškách. Společnost Kaya Safety byla auditována dle nařízení EU 2016/425 a získala certifikát kvality výroby modulu D dle nového nařízení EU.

Náš tým profesionálů je Vám k dispozici pro poradenství, realizaci, servis, školení a certifikace. Pokud máte jakýkoliv dotaz k jištění osob nad volnou hloubkou, neváhejte nám poslat e-mail se specifikací Vašeho požadavku a náš specialista Vás bude kontaktovat.

 

kategorie výrobků:


Lano Lupa Static
Karabiny
Helmy
Tašky a doplňky Kladky
Postroje
Záchytná lana
Výstupová zařízení
Sestupová zařízení
Systémy k záchranným akcím
Záchytné samonavíjecí systémy Mobilní systémy Horizontální systémy Vertikální systémy Servis a revize
 
 

 

Bezpečné Jištění osob proti pádu od společnosti Carl Stahl

 
Kaya Group je předním vývojářem a výrobcem systémů a zařízení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Na trhu působí od roku 1980. Značka Kaya Safety se od roku 1996 těší ve světě velké oblibě, zejména v USA a Evropě a zájem o ni neustále roste. Tento největší turecký výrobce vlastní jednu z nejmoderněji vybavených výroben současnosti. Produkty splňují požadované technické normy a certifikace pro evropský trh.

Carl Stahl - Pavel Žibrita

Pavel Žibrita
Obchodní ředitel divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
emailzibrita@carlstahl.cz
 
 
zertifikat
zertifikat

zertifikat