FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Kompletní vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou

Velké množství osobních jistících prostředků máme skladem a expedujeme je druhý den po objednávce. Jsme spolehlivým partnerem stovek firem v České Republice. Nechte si sestavit optimální sety na míru Vašim požadavkům z široké nabídky helem, pracovních, vymezovacích a zachycovacích lan a jiných spojovacích prostředků, karabin, kladek, pracovních postrojů, rukavic, tašek na výstroj a mnoho dalšího vybavení. Využijte našich profesionálních služeb pro velkoobchod i maloobchod.


jištění osob od 1,5 m nad zemí        zaškolíme pro užívání        návrh, projekt, statika, revize          cenová výhodnost
 


 
  • Kompletní vybavení pro práce ve výškách
 

Pomáháme firmám být bezpečnými pracovišti

Jsme pravou (výkonnou) rukou stovek BOZP, HSE a OOPP manažerů napříč republikou i mimo ni. V místech, kde se bezpečnost práce zatím neřešila, zrealizujeme během pár dní přípravnou dokumentační fázi a následně okamžitě zahájíme realizační kroky. Bezpečnost lidí nesnese odkladu.


Navrhneme sety na míru

Na trhu je nepřeberné množství jistících prostředků, ale co je vhodné právě pro Vás? A pasuje to, co jste si vybrali, správně k sobě a splňuje platnou legislativu? Usnadníme Vám práci s nastudováváním a vyhledáváním. Vždy s Vámi probereme konkrétní úkony, které ve výšce nebo nad volnou hloubkou potřebujete provádět, Vaše potřeby a možnosti. Navrhneme Vám tak optimální sety jištění tak, abyste byli spokojení a správně chránění.


Zaškolíme na užívání nebo pro získání Osvědčení

Nabízíme komplexní poradenskou činnost a podporu, včetně zaškolení pracovníků na správné užívání jistících prostředků přímo ve Vašem provozu. Zajišťujeme i pravidelná roční školení pracovníků pro získání Osvědčení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou.


Zajistíme roční revize jistících prostředků

Všechny jistící prostředky je potřeba jednou ročně podrobit pečlivé revizní kontrole. I v tomto ohledu se na nás můžete spolehnout. Zajišťujeme servis a revize všech jistích prostředků.Objednávka termínu bezplatné prezentaceVaše jméno:
Kontakt:
Zpráva:
 
Opatření proti robotům:
 Máte dotazy? Napište nám nebo se obraťte přímo na některé z našich specialistů, rádi zodpovíme Vaše dotazy.
Stáhněte si aktuální katalog Kaya Safety


katalog jistění osob Kaya SafetyVíce ze života firmy i zkušenností z praxe se dočtete v našem firemním časopisefiremní časopis firemní časopis
Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
 
  
zertifikat

zertifikat