FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Naše reference z oblasti jištění osob ve výškách

Vítáme Vás na stránce, na které představujeme to nejzajímavější z naší práce – realizace. Na této stránce zveřejňujeme pro Vaši inspiraci pouze část z našich projektů, ale nic nám neudělá větší radost, než si s Vámi sednout u dobré kávy a pochlubit se Vám nepřeberným počtem fotek dokončených projektů, ale i fotkami a poznatky z průběhu realizací. 
  • Bezpečnost osob při práci na kamionech a cisternách
  • Technoarm - fixní a mobilní řešení jištění osob pro spouštění do kádí
  • jistící systémy
  • Giraf - mobilní záchytný systém
  • stacionární jistící systém s kolejnicí
  • stacionární jistící systém pro cisterny
  • Technoarm - fixní a mobilní konzolové rameno
  • jistící a záchytný systém
  • jistící a záchytný systém

Pro více informací o jednotlivých realizacích se obraťte na kohokoliv z nás, spojíme Vás se specialistou, který realizoval konkrétní projekt. Ale hlavně – přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kterým rozesíláme to nejlepší z našich aktuálních referencí.


Přihlaště se k odběru novinek a referencí

 


Pilotní projekt – testování systémů pro bezpečnou práci na cisternáchDlouhodobým problémem a trnem v patě mnoha provozů v potravinářském průmyslu je jištění osob pohybujících se na cisternách kamionů. Pro významného českého zákazníka jsme zpracovali analýzu možností bezpečné práce na cisternách a na základě specifických požadavků jsme vybrali pro pilotní projekt jistící systém Giraf.

Více zde
 

Stacionární jistící systémy pro 5 různých stanovišťPracoviště, kde bezpečnost je nadevše. Zákazník nás požádal o návrh řešení a následnou realizaci jistících systémů pro řidiče cisteren, kteří se u nich v chemickém závodě pohybují nahoře na cisternách.

Více zde
 

Konzolové rameno pro bezpečnou údržbu míchacích tankůJistící systém TECHNOARM Kaya Safety ve třech různých provedeních pro zajištění bezpečné práce na dvaceti pracovištích významného chemického závodu na západě Čech.

Více zde
 

Tavící se olovo není žádná legracePro výrobce autobaterií jsme speciálním řešením na míru zabezpečili zaměstnance před pádem při odstiňování strusky.

Více zde
 

Jištění osob na jeřábové drázeNedílnou součástí realizace bylo statické posouzení míst pro jednotlivé kotevní body a tlumiče pádové energie.

Více zde
 
Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
 
  
zertifikat

zertifikat