FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

aktuálně - jištění osob
  Ve Výškách s Carl Stahl


Carl Stahl Velká Amerika 2017- cvičení složek IZSCarl Stahl se stal hlavním partnerem pravidelného cvičení složek IZS v lomech Mexiko a Velká Amerika. Podívejte se na video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

AMERIKA 2017 - ZÁCHRANÁŘI SE NA AMERICE ZDOKONALOVALI PŘI PRÁCI V EXTRÉMNÍCH VÝŠKÁCH


V překrásném prostředí vápencových lomů Velká Amerika a Mexiko, ležících na území Českého krasu, poblíž hradu Karlštejn, proběhl 25. - 27. září další ročník Instruktážně metodického zaměstnání (IMZ) krizové připravenosti lezeckých skupin IZS ČR a dalších speciálních sil ČR, s mezinárodní účastí. Akci pořádala Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje ve spolupráci se Speleologickou záchrannou službou, Lomy Mořina, s.r.o., a dalšími partnery. Na organizaci akce, technické přípravě a vybavení lanových cest se podílela i společnost Carl Stahl.

Více zde

Co nového v Carl Stahl: Lezli jsme u Srbska a přinášíme Vám odtud video reportáž29.5.-2.6.2017 jsme se pod vedením zkušeného lektora Milana Linharta účastnili pravidelného školení výškových prací. Mimo certifikátů o odborné způsobilosti jsme si odvezli mnoho nových znalostí a plno zážitků! Podívejte se na fotografie a video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Carl Stahl otevírá nový showroom pro jištění osob při práci ve výškách.


Ochrana osob proti pádu je dlouhodobým tématem společnosti Carl Stahl. Společně s dalšími odborníky se průběžně snažíme upozorňovat na nedostatečné či zcela chybějící zabezpečení proti pádu při práci ve výškách a nad volnou hloubkou. V rámci naší činnosti a šíření povědomí o rizicích s tím spojených otevíráme na naší moravské pobočce ve Slavkově u Brna nový showroom jištění osob. V nově vzniklém prostoru si můžete prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet nejnovější jistící prostředky na trhu a získat důležité informace o jejich užívání i platných normách a předpisech.

Více zde

Smrtelných pracovních úrazů kvůli pádu z výšky od loňska přibylo.Meziroční nárůst pracovních úrazů následkem pádu z výšky je alarmující! Informuje o tom server Novinky.cz.
O tom, že platné certifikáty na výrobcích nejsou garancí kvality a na co si dát při koupi jistících prostředků pozor, radí Dominik Kubik ze společnosti Carl Stahl, evropského dodavatele jisticích systémů.


Více zde

Carl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na záznam z živého vysílání pořadu Dobré ráno, kde naši kolegové pan Michal Bláha a Radek Filípek mluvili o rizicích, se kterými se můžeme setkat při jarním úklidu na zahradách a s ním spojené práci ve výšce. Zjistíte, že nejnebezpečnější je pád z 1,5 - 3 metru a jak se můžete efektivně proti pádu chránit.

Více zdeCarl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro ochranné prostředky proti pádu. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051

email Skype 
  
Jméno:

Telefon:

E-mail:

Vaše zpráva:


Aby zpráva mohla být odeslána a zodpovězena,
je nutné vyplnit kontaktní údaje výše. Pole telefon
je možné vyplnit libovolným znakem, nepřejete-li si
tento kontakt uvádět. Děkujeme za pochopení.

  
 
  
zertifikat

zertifikat